• نیم نگاهی به پدینی ایران

    پدینی ایران تحت پشتیبانی شرکت سریر چوب به عنوان بزرگترین تولید کننده مصنوعات چوبی کشور فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است. هدف اصلی پدینی ایران تامین و عرضه کابینت های مدرن آشپزخانه با طراحی های منحصر به فرد است. با اینکه دامنه قیمتی محصولات پدینی ایران بسیار متنوع است و از آشپزخانه های با قیمت اقتصادی تا آشپزخانه های فوق لوکس را در بر می گیرد، اما کیفیت محصولات پدینی ایران در همه انواع کابینت ها بسیار بالاست و کلیه استاندارهای لازم، از جمله استاندارد اروپا در آنها رعایت شده است. یکی دیگر از اهداف پدینی ایران ارائه به موقع محصولات به مشتریان ارزشمند خود است. اعتقاد مدیران شرکت همواره احترام به مشتری و جلب رضایت خاطر آنهاست. از این رو کلیه کارمندان و مدیران شرکت خود را ملزم می دانند در تمامی مراحل خرید، از مرحله انتخاب و انعقاد قرارداد تا نصب و تحویل، همواره به نظرات مشتریان گرانقدر خود اهمیت دهند و شرایطی را فراهم کنند تا خریداران پدینی ایران در سفارش و مالکیت یک آشپزخانه رویایی تجربه ای بی نظیر را داشته باشند. بطور قطع یکی از مهمترین موارد در این خصوص، تحویل به موقع محصولات است که پدینی ایران اهمیت ویژه‌ای برای آن قائل است.
  • افتخارات پدینی ایران

    از مهمترین افتخارت پدینی ایران دریافت نشان جدیربالتقیه از امیر دوم دوبی به دلیل طرحی کم نظیر ساخت و اجرای دکوراسیون هتل هیلتون شهر دبی است. همچنین اخذ نشان Hersteller از نمایشگاه Bautech آلمان و نشان Architetto از دانشگاه لچه ایتالیا از دیگر افتخارات پدینی ایران است. آشپزخانه هاي پدینی ایران را مي توان در بسياري از پروژه هاي فوق لوكس شهر تهران يافت. از جمله اين پروژه ها مي توان به چناران پارك، رومارزيدنت، پروژه باغ موزه، پروژه بوكان، پروژه افرا، پروژه استلك لواسان، پروژه مهستان، پروژه نارسيس، پروژه پارادايس، گلدن كستل، هتل تاوريژ و صدها واحد مسكوني ديگر در تهران و ديگر شهرهاي ايران اشاره كرد.

امتیازات پدینی از نظر کاربران

10 طراحی نوین و خلاقانه
9.5 انعطاف پذیری تولیدات
9.5 تولید محصول با رنگ سفارشی
10.0 سازگار با محیط زیست
9.9 خدمات و نگهداری پس از نصب
10.0 ضمانت تعویض محصولات

فاکتور های منحصر بفر پدینی ایران

خالق نگرشی نوین

خالق نگرشی نوین

پدینی ایران خالق نگرشی نوین در صنعت است؛ طراحی ها همواره نو هستند و به طور قطع به عنوان نمونه کار و خط مشی برای سایر همکاران این عرصه معرفی می گردند.

انعطاف پذیری

انعطاف پذیری

سلایق گوناگونی برای ساخت یک آشپزخانه کاملا بی نظیر ترکیب می شوند. اگر مشتری بخشی از کار را خارج از اندازه تعریف شده درخواست کند تا وسیله مورد نظر را در آن جای دهد، شرکت این امکان را فراهم می کند.

سفارشی بودن محصولات

سفارشی بودن محصولات

پدینی ایران رنگ های سفارشی را نیز می پذیرد. از مشتریان تقاضا می شود تا نمونه ای از رنگ دلخواه را ارائه دهد و طرح نهایی کاملا منطبق با نمونه ارائه شده توسط مشتری است.

سازگار با محیط زیست

سازگار با محیط زیست

پدینی ایران از چوب 100% قابل بازیافت و متریال دوستدار محیط زیست بهره می گیرد. پایین ترین حد فرمالدئید برای محصول نهایی در صنعت منظور می گردد.

خدمات و نگهداری پس از نصب

خدمات و نگهداری پس از نصب

پدینی ایران ابزار و لوازم شستشو را در اختیار مشتریان قرار می دهد تا این اطمینان را برای آنان فراهم آورد که آشپزخانه آنها در مدت طول عمر خود بدون آسیب می ماند و تمامی متریال به کار رفته کاملا مراقبت شود.

5 سال ضمانت تعویض

5 سال ضمانت تعویض

5 سال وارانتی محصولات به طور استاندارد(4+1)

طراحی ارگونومی

طراحی ارگونومی

برای طراحان پدینی ایران ارگونومی الویت اصلی است. میزهای متحرک، یونیت های آویزان و دیگر خصوصیاتی ذاتی، این اطمینان را به مشتریان می دهد که محصولات پدینی ایران تمام نیازهای یک آشپزخانه مدرن را برآورده می کند.